Elegancka statuetka na zamówienie

Przed każdym organizatorem konkursu plastycznego, czy literackiego, czy jakiegokolwiek innego stoi wyzwanie zorganizowania odpowiednich nagród. Mogą to być nagrody finansowe, nagrody rzeczowe, nagrody polegające na organizacji wystawy czy publikacji nagrodzonej pracy, udział w kursach i szkoleniach oraz wiele innych. Jednak tego rodzaju nagrody zazwyczaj szybko się zużywają, pieniądze szybko się wydaja.

Spersonalizowana statuetka

statuetka na zamówienieLaureat szybko zapomina, że dostał nagrodę w konkursie, jedynym znakiem przypominającym mu o nim jest znaleziony przypadkiem w szufladzie dyplom. Co zrobić, aby konkurs był lepiej zapamiętany? Doskonałym rozwiązaniem będzie piękna statuetka na zamówienie. Taka statuetka może być całkowicie niepowtarzalna, dostosowana do potrzeb i okoliczności. Może być zrobiona w dowolnym kształcie, wielkości, może też być wykonana z różnych materiałów, a także posiadać wygrawerowany, spersonalizowany tekst. Taka statuetka będzie niezapomnianą pamiątka z udziału w konkursie. Będzie mogła dumnie prezentować się na honorowym miejscu w salonie, przypominając laureatowi o miłych chwilach związanych ze zwycięstwem w konkursie. Ponadto wszyscy goście będą mogli ja podziwiać, co na pewno również poprawi nastrój gospodarzowi. Na przykład tacy laureaci nagród filmowych z pewnością lubią chwalić się kolekcją posiadanych statuetek. A w gościach z pewnością statuetki te wzbudzą wielki podziw.

Statuetki na pewno podniosą prestiż konkursu, sprawią, że laureaci dłużej będą o konkursie pamiętać. Statuetki z pewnością będą dla laureatów doskonałą pamiątką. Na pewno niejeden z nas nie pogardziłby możliwością postawienia takiej statuetki na honorowym miejscu w swoim salonie. Przypominałaby nam za każdym razem miłe przeżyte chwile.