Jak poznałam nowy rodzaj obrazów?

Z mężem od kilku lat sprzeczam się o obraz, który wisi w naszej sypialni. Przedstawia on dwa łabędzie pływające po jeziorze. Nie byłoby w tym obrazie nic złego, gdyby nie to, że ma on już wiele wiosen za sobą i widać na nim ślady czasu. Obraz ten mój mąż otrzymał w prezencie od swojej ukochanej cioci, więc ciężko mu się z nim rozstać mimo, że nie jest już nim zachwycony tak, jak wcześniej.

Szklane obrazy nowym odkryciem

obrazy na szkleZ problemem tym poradziłam sobie dość szybko. Koleżanka, która mnie odwiedziła zainteresowała się tym obrazem. Niestety, nie chciała go kupić, ani nie znała nikogo, kto mógłby być nim zainteresowany. Jednak podsunęła mi pewien pomysł. Stwierdziła, że ostatnio hitem stały się obrazy na szkle. Początkowo byłam zdziwiona, ponieważ nie słyszałam o czymś takim. Okazało się, że jest to nowość, która nadaje wnętrzu specyficzny charakter i jest piękną ozdobą. Obrazy takie wyglądają bardziej realistycznie, co potęguje wrażenia estetyczne, jakie oferuje nam taka ozdoba. Postanowiłam, ze zaznajomię się z tematem i być może namówię męża na zmianę obrazu w sypialni. Partner był sceptycznie nastawiony, ale zgodził się poszukać ze mną czegoś odpowiedniego dla nas. Mogliśmy wybierać wśród ogromnej ilości grafik, rozmiarów, a nawet kształtów. Obrazy na szkle dają ogromne możliwości. Dowiedzieliśmy się nawet, że istnieje możliwość wybory grafiki, która będzie nadrukowana na szkle. Były to bardzo owocne poszukiwania, gdyż mąż zgodził się na zmianę łabędzi w sypialni na obraz przedstawiający klimatyczną chatkę w górach.

Producenci obrazów pozwalają wybierać wśród wielu rozmiarów obrazów, grafik, czy nawet kształtów dzieła. Możemy zaopatrzyć się w zwyczajny prostokątny obraz, możemy zdecydować się na nowoczesną,  kwadratową grafikę, czy też puścić wodze fantazji i odmienić nasze wnętrze z grafiką składającą się z kilku szklanych obrazów tworzących razem jeden duży! Okazuje się, że moda w kwestii wystroju wnętrz jeszcze nie raz nas zaskoczy!