Jakie upominki dla gości na rustykalnym weselu

Styl rustykalny od kilku lat nieprzerwanie zyskuje na popularności. Co więcej, pojawiają się już jego wariacje, jak rustykalny fol czy rustykalne glamour. Coraz więcej Par Młodych wybiera jego elementy na swój ślub i dopasowuje je do swojej wizji idealnego wesela.

Brzoza z nadrukiem w plastrach jako upominek

plastry brzozy z nadrukiemJeśli wesele to upominki – coraz częściej stawia się je przy talerzykach gości. Ma to być forma miłego przywiania oraz uhonorowania gości. Jednak dodatkowo może także być świetną dekoracją i oryginalnym drobiazgiem. Dlatego Pary Młode prześcigają się w wymyślaniu najciekawszych i najbardziej wyjątkowych prezentów dla gości. Jeśli chodzi o wesela rustykalne to bardzo często są tu wykorzystywane plastry brzozy z nadrukiem. Mogą być one wykorzystywane różnie Najczęściej młodzi zamawiają takie magnesy. Są one ładne i bardzo oryginalne, dzięki czemu goście chętnie zabierają taki gadżet ze sobą. Czasami plastry mogą być także breloczkami do kluczy w nadrukowanym motywem przewodnim wesela lub inicjałami młodych. Czasami również umieszcza się na nich inicjały oraz napisy pasujące do tak romantycznego wydarzenia, jakim jest wesela – czyli krótkie napisy dotyczące miłości i szczęścia. Przy weselu rustykalnym, podczas którego na wystrój głównie składają się drewno i zieleń plastry brzozy są dekoracja i upominkiem w jednym. Często nie ma potrzeby nawet ich pakować w żadne pudełeczka- są tak ładne, że wystarczy położenie ich np. na talerzykach gości. Poza plastrami brzozy na rustykalnych weselach gościom daje się także np. sukulenty lub małe świeczki.

Drewniane prezenty to ciekawy i oryginalny sposób, aby sprawić swoim gościom upominek. Kojarzą się z naturą, folklorem i doskonale uzupełniają tak popularny styl rustykalny. A dodatkowe właściwości dekoracyjne są świetnym plusem. Dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.