Markowe długopisy dla ważnych kontrahentów

Dzięki temu, że kontrahenci mi zaufali, udało mi się tak wiele osiągnąć. Początki nigdy łatwe nie były i miałem tego świadomość. Zdecydowałem się jednak na ten krok, ponieważ posiadanie firmy było dla mnie ważne. Nie chciałem już pracować na etacie jak do tej pory.

Podarowanie kontrahentom długopisów marki Parker 

długopis parkerŚwiadczona przeze mnie jakość usług była bardzo wysoka i to stanowiło klucz do mojego sukcesu. Wystarczyły mi zaledwie dwa lata, żeby liczyć się w branży i nie martwić o dochody. Doceniałem wszystkich swoich kontrahentów i dlatego też postanowiłem każdemu z nich wysłać jakiś drobny upominek, którym chciałem podziękować za zaufanie. Pierwsze, co wpadło mi do głowy, to długopis Parker, który idealnie nadawał się na taki prezent. Każdy podpisuje umowy, kontrakty i taki długopis przyda się każdemu. Wybrałem się do sklepu stacjonarnego, żeby dokładnie obejrzeć wszystkie długopisy i dokonać wyboru. W sklepie mieli wiele markowych długopisów, ja jednak postawiłem na markę Parker, ponieważ była ona niezawodna. Sam miałem pióro tej marki i jeszcze nigdy mnie nie zawiodło. Wybrałem dla każdego kontrahenta taki sam długopis, który zapakowany był w eleganckie pudełko. Dokupiłem jeszcze torebki prezentowe, żeby w nich wysłać kontrahentom długopisy. Wiem, że to będzie miła niespodzianka, ponieważ wcześniej takich prezentów nie robiłem. Postawiłem na coś praktycznego, potrzebnego i wiedziałem, że każdy z takiego długopisu na pewno będzie bardzo zadowolony.

Z prezentów każdy był zadowolony. Niektórzy kontrahenci nawet do mnie zadzwonili, ponieważ chcieli podziękować za długopis. Byłem zadowolony z siebie, że wpadłem na tak dobry pomysł. Co roku będę wysyłał prezenty kontrahentom, ponieważ jest to miły gest, który każdy docenia.