Tanio zorganizowana wycieczka dla uczniów

Jako wychowawca klasy czułem się w obowiązku, żeby dbać o wszystkich swoich uczniów tak samo. Często zabierałem klasę do kina, teatru czy do opery. Ostatnio jednak zdecydowałem się zorganizować dla nich atrakcyjną wycieczkę w góry i zamierzałem ten plan wdrożyć.

Wycieczka szkolna największą atrakcją dla dzieciaków

tania organizacja wycieczek szkolnych z bydgoszczyMusiałem uzyskać zgodę od dyrektora, ponieważ częściowy koszt wycieczki pokrywała szkoła. Musiałem najpierw się przygotować do rozmowy z dyrektorem i dlatego postanowiłem najpierw sprawdzić możliwości wyjazdu w góry. Interesowała mnie tylko firma, w której oferowana była tania organizacja wycieczek szkolnych z Bydgoszczy, ponieważ potrzebowałem kogoś z doświadczeniem. Przy tak dużej grupie sam bym wszystkiego nie załatwił. Organizator posiada odpowiednie doświadczenie, ponieważ przecież regularnie organizuje różne wycieczki. Znalazłem kilka firm, które zajmowały się organizacją wycieczek i wybrałem tę, która oferowała najtańsze usług. Zapoznałem się z ofertą i cenami, po czym wybrałem się do dyrektora na rozmowę. Wyjaśniłem mu dlaczego zorganizowanie wycieczki dla dzieciaków jest takie ważne. Była to klasa maturalna, w ostatnim czasie dzieciaki miały mnóstwo nauki i zasługiwały na odrobinę relaksu. Dyrektor okazał się być wyrozumiały w tym temacie i zgodził się pokryć część kosztów związanych z wycieczką szkolną. Od razu zwołałem zebranie dla rodziców, którym zaoferowałem swój pomysł z wycieczką szkolną. Rodzice byli zachwyceni tym pomysłem.

Firma, która zajmowała się organizacją wycieczki bardzo mi odpowiadała, ponieważ wszystko było zorganizowane wzorowo. Sama podróż przebiegła w bezpiecznych warunkach a stan techniczny pojazdu był nienaganny. Cieszyłem się, że dzieciaki w końcu mogły się trochę zrelaksować.